21. Festiwal Filmów Amatorskich Filmowe Zwierciadła


Program festiwalu 2008

Sobota, 6 grudnia 2008

  • 11:00 - Otwarcie festiwalu
  • 11:10 - Pokaz filmów nagrodzonych w poprzednich edycjach festiwalu
  • 12:00 - Blok konkursowy 1
    • Pętla - Michał Zakrocki
    • Dymy - Irex Janion
    • Mordy nacjonalistów ukraińskich na Polakach - Mateusz Bernaś
    • Wyspa - Grzegorz Gawron
    • W tłumie - Agnieszka Konarska
    • Jak japońcom nie wypaliło - Łukasz Salis
  • 13:30 - Blok konkursowy 2
    • Bemidbar - Rafał Kulpa
    • Czerwiak - Monika Kowalska, Zbigniew Sejwa
    • A coś się stało ? - Przemysław Korczyński
  • 15:00 - Blok konkursowy 3
    • Animacja - Cyprian Demianiuk
    • Bejbe - Irex Janion
    • Poddasze - Łukasz Bursa
    • Droga do Szołbiznesu - Marek Kosowiec
    • Trawnik Zidane - Adam Walenda
    • Umbra - Agnieszka Kostyra
    • Pseudo - Alicja Plachówna
    • Krótki film o prawdziwej miłości - Adam Walenda
    • Raz, dwa, trzy - Aleksandra Ząb
  • 16:40 - Film Sławomira Fabickiego Męska sprawa
  • 17:15 - Blok konkursowy 4
    • Szczęście - Michał Mróz
    • Klej - Przemysław Filipowicz
    • Grinpiss - Adam Walenda
    • Pięknie jest żyć - Przemysław Filipowicz
    • Najstarszy człowiek świata - Krzysztof Nowicki
    • Dowcipna fryzjerka, czyli debiut - Wojciech Antosik
    • Bohater - Wojciech Antosik
    • Outsider - Adam Walenda
  • 18:30 - Blok konkursowy 5
    • x2 - Paweł Łukomski
    • Evviva L'arte - Rafał Kulpa
    • Kompozytor - Piotr Struczyk
    • Paka - Mariusz Frej
    • Bez reszty - Bartosz Olejniczak
    • Mario - Paweł Słomkowski
  • 20:00 - Film Sławomira Fabickiego Z odzysku

Niedziela, 7 grudnia 2008

  • 9:30 - Blok konkursowy 6
    • Dla Ciebie i Ognia Mateusz Jemioł
  • 11:30 - Blok konkursowy 7
    • Marta - Adam Uryniak
    • Ziarenko - Kamila Wilczak, Karolina Stańczak
    • Kraków po latynosku - Ben Talar i Piotr Bulsza
    • Nasza przynęta - Irex Janion
  • 13:00 - Blok konkursowy 8
    • Żyję - Przemysław Tymiński
    • D21- Cuz I Hustle - Tomasz Porębski
    • Przyjazd pocišgu na stację - Paweł Słomkowski
    • Cierpienia młodego Cezara - Artur Zawisza, Ola Socha
    • Laleczki - Rafał Kulpa
    • Cieniom...poprzedzającym dolinę prawdziwego światła - Jarosław Hołda
  • 14:00 - Film Piotra Matwiejczyka Kup teraz
  • 15:20 - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, zamknięcie Festiwalu